Pixel
İzmir Reklam Ajansı Yükleniyor...

Dijitalin Hızla Değişen Akıntılarında Kaybolmayan İşler

İşlerimizin odağında iletişim, tasarım, yenilikçilik ve tabii ki insan var. Dijital dünyanın hızla değişen akıntılarında kaybolmayan işler ortaya koymak için odağımıza doğru iletişimi, yenilikçi tasarımı ve insanı alıyor, markalarımız için inovatif çözümler sunuyoruz.

Peugeot Bisiklet

Peugeot Bisiklet için ürettiğimiz sosyal medya içerikleri ve oluşturduğumuz web sitesi ile markanın dinamik duruşunu dijitalle buluşturduk.

Sosyal Medya, Web, Prodüksiyon, Grafik Tasarım
Peugeot Bisiklet

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi

İzmir’in alışveriş ve yaşam merkezi, MaviBahçe için hedef kitleye dokunan, dinamik içerikler ve dijital projeler üretiyoruz.

Sosyal Medya, Web
MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Kipa Alışveriş Merkezi

Kipa Alışveriş Merkezi için ürettiğimiz içerikler ile marka ile hedef kitle arasında uzanan dijital bir köprü olduk.

Sosyal Medya, Web
Kipa Alış Veriş Merkezleri

Pınar

Pınar Et Grubu için özgün yemek tarifleri üretiyor, stilistliğini ve çekim aşamalarını kendi stüdyomuzda gerçekleştirdiğimiz video içerikleri hazırlıyoruz.

Sosyal Medya, Prodüksiyon
Pınar Lezzet Fikirleri

Lezita

Lezita için özgün yemek tarifleri üreterek stilistliğini ve çekim aşamalarını kendi stüdyomuzda gerçekleştirdiğimiz video içerikleri hazırlıyoruz.

Sosyal Medya
Lezita

Alfemo

Sosyal medya yönetimini yaptığımız Alfemo’nun köklü marka geçmişini, tarzı ve konforu ön plana çıkaran kurumsal kimliğini dijital platformlara taşıyoruz.

Sosyal Medya
Alfemo

İzmir Tarih Sosyal Projesi

İzmir’in tarih kent merkezini canlandırmak için İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Tarkem tarafından yürütülen İzmir Tarih Projesi’nin dijital iletişimini yönetiyoruz.

Sosyal Medya, Web
İzmir Tarih Projesi

Cycle Europe

Cycle Europe için ürettiğimiz sosyal medya içerikleri ve oluşturduğumuz web sitesi ile markanın köklü yapısını dijitalle buluşturduk.

Sosyal Medya, Web, Prodüksiyon
Cycleurope Türkiye

İgi Natur

Almanya merkezli organik bebek giyim markası İgi Natur’un kurumsal kimliğini baştan sona tasarlayarak markaya renkli, sağlıklı ve özgün bir imaj kazandırdık.

Grafik Tasarım, Web, Ürün Tasarımı
İginatur

CKS

CKS Kablo Taşıyıcı Sistemleri için oluşturduğumuz web sitesi ile markanın kurumsal kimliğini web’e taşıdık.

Web, Grafik Tasarım, Prodüksiyon
CKS